MSI GT80 dla entuzjastów gier komputerowych

Komputery do gier, Laptopy MSI, Notebooki gamingowe, laptopy do gier Zostaw komentarz

MSI GT80 Titan to laptop przeznaczony dla graczy, którzy wymagają wydajnego, ale równocześnie mobilnego sprzętu

fot. msi.com

MSI GT80 to laptop przeznaczony dla graczy, którzy wymagają wydajnego, ale równocześnie mobilnego sprzętu. Producent wyposażył MSI GT80 w mocny procesor Intel Core i7-4980HQ, dwie karty graficzne GeForce GTX 980M, które pracują w trybie SLI oraz 32 GB pamięci RAM. Obudowa komputera wygląda imponująco, został wykonany z wysokiej jakości materiałów, czarny kolor dodaje mu elegancji, a podświetlana na czerwono klawiatura drapieżności. Konstrukcja jest solidna, posiada wytrzymałe zawiasy, które dobrze podtrzymują ekran. MSI GT80 (wicej znajdziesz tutaj) to komputer o ponadprzeciętnej wydajności i doskonałym układzie chłodzenia.

Laptop posiada jeden z najmocniejszych na rynku mobilnych procesorów współpracujących z 16 GB pamięci. Poza tym posiada 4 nośniki SSD i dwie karty graficzne. Tak, więc będzie doskonałym narzędziem dla profesjonalistów zajmujących się montażem wideo czy obróbką graficzną. Ten komputer uzyskuje lepszą wydajność niż desktopowa karta GeForce GTX980. Wydajność idzie w parze z wysokim poborem energii, to z kolei generuje mnóstwo ciepła, która trzeba w odpowiedni sposób odprowadzić. W ten celu producenci stworzyli układ chłodzenia wyposażony w wysokoobrotowe wentylatory i Ciepłowody. Nawet przy jednoczesnym obciążeniu kart graficznych oraz procesora, temperatura nie jest wyższą niż odpowiednio 90 i 65 stopni, taki wyniki jest dobry.

Kolejna ciekawa rzecz, to wyposażenie laptopa w przycisk włączający CoolerBoost, gdzie wentylatory pracują na najwyższych obrotach. Obudowa została zaprojektowana tak, że praktycznie w ogóle się nie nagrzewa, nawet podczas większego obciążenia w najcieplejszym miejscu temperatura nie przekracza 43 stopni. Biorąc pod uwagę wydajność komputera, musiało się to odbić na kulturze pracy komputera. Hałas układu chłodzenia niestety jest dobrze słyszalny, chociaż nie jest irytujący.


Laptopy MSI GT80
to typowy sprzęt dla graczy, tak więc akumulator nie jest w tym wypadku priorytetem. Korzystając z komputera bez zasilania, można liczyć na około 2 godziny pracy. MSI GT80 Titan SLI to laptop o wysokiej wydajności oraz dobrze przemyślanym układzie chłodzenia. Taki sprzęt z pewnością jest marzeniem niejednego entuzjasty gier komputerowych, któremu zależy na posiadaniu komputera przenośnego, który umożliwiałby komfortowe, wielogodzinne rozgrywki w ulubione tytuły. Niestety na takim komputer nie będzie mógł pozwolić sobie każdy, bo jego cena jest bardzo wysoka, kosztuje aż 21 tysięcy złotych.

Komentowanie zabronione.

Silnik: Wordpress - Theme autorstwa N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj