Notebooki HP ProBook

HP EliteBook, HP ProBook, Nowości na świecie Zostaw komentarz

W ofercie marki HP użytkownicy znajdą wiele notebooków dedykowanych firmom

fot. hp.com

W ofercie marki HP użytkownicy znajdą wiele notebooków dedykowanych firmom. W linii ProBook dostępne są ekonomiczne laptopy, które doskonale sprawdzą się w pracy z podstawowym oprogramowaniem biurowym oraz mocniejsze konfiguracje, które spełnią oczekiwania bardziej wymagających użytkowników (o czym również tutaj).

Notebooki HP ProBook – idealny sprzęt do biura

Notebooki HP z serii ProBook powinny przypaść do gustu małym i średnim firmom. Łączą one bowiem przystępne ceny z markowymi, niezawodnymi podzespołami o dobrej wydajności gwarantującej możliwość stabilnej pracy z popularnym oprogramowaniem biurowym. Zaletą laptopów z tej linii jest szereg rozwiązań ułatwiających pracę. Użytkownicy znajdą tutaj bogate zestawy portów (w tym szybkie złącza USB w standardzie 3.0 oraz gniazda stacji dokującej). Wiele modeli HP ProBook posiada zaawansowane zabezpieczenia danych przydatne w firmach – m.in. czytniki linii papilarnych oraz czytniki Smart Card. Notebooki HP ProBook posiadają także bardzo wygodne klawiatury (więcej: http://www.kuzniewski.pl/k433,laptopy-hp-probook.html) o wyspowej budowie, które sprawdzą się w pracy z dokumentami tekstowymi. Wyraźnie rozdzielone klawisze niwelują ryzyko literówek, a miękki skok zapewnia wygodę pisania. Wiele klawiatur posiada podświetlenie bardzo przydatne podczas pracy wieczorem.

Jaki model wybrać?

Użytkownicy poszukujący klasycznego, dużego laptopa do biura mogą wybrać model ProBook 655, który posiada matrycę o przekątnej 15,6 cala i jest wyposażony w bogaty zestaw portów. Dla osób, które wymagają wyższej mobilności, idealnym rozwiązaniem mogą stać się notebooki HP ProBook 640 z ekranem o przekątnej 14,1 cala. Model ten jest dostępny w konfiguracji z procesorem Intel Core i3, Intel Core i5 oraz Intel Core i7.

Do pracy w terenie idealny będzie zgrabny ProBook 430 z 13,3 calową matrycą (laptop ten waży tylko około 1,5 kg). Ciekawą opcją dla przedstawicieli handlowych i innych pracowników mobilnych jest ProBook 11. Ten mini notebook od HP ma ekran o przekątnej 11,6 cala, waży 1,58 kg. Niskonapięciowy procesor gwarantuje długi czas pracy bez konieczności ładowania baterii.

Komentowanie zabronione.

Silnik: Wordpress - Theme autorstwa N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj