Jakie są najlepsze słuchawki gamingowe?

Ciekawostki, Notebooki gamingowe, Porady, Recenzje Zostaw komentarz

fot. Razerzone.com

fot. Razerzone.com

Bardzo trudno powiedzieć, które słuchawki gamingowe są zdecydowanie najlepsze. O palmę pierwszeństwa walczą modele kilku producentów i rywalizacja jest naprawdę zaciekła. Z korzyścią dla graczy oczywiście, którzy mogą dostać rewelacyjne słuchawki gamingowe w cenie 1-2 nowszych gier. Poniżej kilka szczególnie lubianych i polecanych przez gamerów modeli.

Steel Series Siberia

Z jednej strony sama marka mówi za siebie, z drugiej po założeniu słuchawek można stwierdzić, że nie kłamała, a wszelkie oczekiwania wobec dźwięku zostały spełnione. Słuchawki te mają też podłączaną do portu USB 3.0 zewnętrzną kartę dźwiękową, na wypadek gdyby ta zintegrowana była zbyt słaba. Oryginalne rozwiązanie i niekiedy przydatne.

Razer BlackShark i Razer Kraken

Słuchawki świetne ze względu na unikalne odwzorowanie przestrzenne dźwięku, tak potrzebne w shooterach. Oba modele są bardzo wygodne, dają czysty dźwięk o szerokim zakresie tonacji. Blackshark jest nieco bardziej jeszcze zaawansowany i czulszy na zmiany niż Kraken, ale oba modele należą do tej samej, bardzo dobrej klasy.

Creative SB Tactic 3D Sigma

Bardzo dobry model słuchawek ze względu na przestrzenne odwzorowanie dźwięku, a jednocześnie znacznie tańszy od wyżej wspomnianych. Na ogół tak właśnie jest z modelami tej marki, które oferują doskonały stosunek ceny do jakości.

Logitech G430

Kolejny producent, który zasłużył sobie na uznanie graczy zarówno jakością dźwięku, jak i designem. Wspomniany model jest też ceniony ze względu na wygodę. Można grać na słuchawkach Logitech długie godziny i tego nie odczuwać.

Komentowanie zabronione.

Silnik: Wordpress - Theme autorstwa N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj