Lenovo B70-80 - idealny do biura

Lenovo seria B, Nowości na świecie, Nowości w Polsce Zostaw komentarz

840660655_7_1000x700_lenovo-i7-12gb-ram-jbl-speakers-with-subwoofer-win-10-office-2016

fot. lenovo.com

Wśród wielu osób potrzebujących komputera przenośnego znajdują się również takie dla których szczególnie istotna jest wygoda pracy. W przypadku pracy biurowej niezwykle przydatna jest osobna klawiatura numeryczna dzięki której możliwe jest bardzo szybkie i proste wprowadzanie cyfr do programów księgowych. Klawiatura numeryczna znacznie ułatwia pracę i przede wszystkim przyspiesza ją. Dlatego też Lenovo B70-80 wyposażony został w pełnowymiarową klawiaturę.

Idealny zamiast komputera stacjonarnego?

Lenovo B70-80 w założeniu ma być doskonałą alternatywą dla komputera stacjonarnego. Dlatego też producent zamontował w nim matrycę o przekątnej 17,3 cala. Dzięki temu udało się też zamontować pełnowymiarową klawiaturę. Laptop znacząco zyskał przez to na wielkości oraz wadze ale jeżeli ma być zastępstwem dla komputera stacjonarnego to nie ma to aż tak gigantycznego znaczenia.

Wygląd

Mimo że komputer jest sporych rozmiarów to jego wygląd jest bardzo elegancki. Obudowa co prawda wykonana jest w całości z plastiku ale sprawia wrażenie bardzo solidnej. Wszystkie elementy są ze sobą bardzo dobrze spasowane a obudowa nie wygina się bardzo mocno nawet pod dużym naciskiem.

Wydajność

Pod względem wydajności producent postanowił stworzyć komputer idealny do zadań biurowych. Ciężko więc wymagać od tego urządzenia aby sprawdziło się ono podczas grania w gry czy obróbki filmów bądź zdjęć. Jednak w przypadku korzystania z arkusza kalkulacyjnego czy pracy w edytorach tekstu sprzęt działa bardzo dobrze i nie można mu zupełnie niczego zarzucić.

Podsumowanie

Podsumowując Lenovo stworzyło bardzo interesujący komputer, który jest w stanie w zupełności zastąpić komputer stacjonarny. Nie jest to jednak sprzęt o bardzo dobrej wydajności oraz ze względu na swoje rozmiary nie sprawdzi się podczas podróży. Różne konfiguracje B70-80 dostępne są na: http://www.kuzniewski.pl/k2065,laptopy-lenovo-ibm-essential-lenovo-b70-80.html.

Komentowanie zabronione.

Silnik: Wordpress - Theme autorstwa N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj