Bądź cicho, ja pracuję - Toshiba Satellite Pro C50

Nowości na świecie, Nowości w Polsce, Recenzje, Toshiba Satellite Zostaw komentarz

toshiba_satellite_c50_notebook_3

fot. toshiba.com

Jak dobry może być układ chłodzenia w 15-calowym, roboczym i niedrogim laptopie? Okazuje się, że nawet świetny. Toshiba Satellite Pro C50 nawet przy maksymalnym obciążeniu nie rozgrzewa się powyżej 38°C. Chłodzenie działa dokładnie tak jak powinno, wytwarzając cichy i pozbawiony przykrych wrażeń szum. Może on maksymalnie osiągać ok. 35 dB. Nie oszukujmy się - często sytuowane o klasę wyżej urządzenia radzą sobie z tym gorzej. Tymczasem chodziło przecież o przeciążenie. Podczas normalnej pracy powyższe wartości spadają do 28-31°C i ok. 30 dB.

Wyposażenie biura

Satellite Pro C50 jest typowym rozwiązaniem biurowym. Waży blisko 2,5 kg i przy 30 mm wysokości nie jest najwygodniejszy w przenoszeniu. Zastosowana w nim matryca nie została przeznaczona do pracy na zewnątrz. Można ją po prawdzie wymienić na dobry wyświetlacz o rozdzielczości 1920×1080, ale wówczas jego cena wzrasta znacznie. Raczej nie warto przeinwestować, ponieważ urządzenie wyposażane jest w procesory starszej generacji. Jako laptop do pracy sprawdza się jednak bardzo dobrze. Ma na przykład wygodną, dobrze wykonaną klawiaturę i mocną, wystarczającą na 6 godzin pracy baterię.

Laptop do pracy z domu

Typowe biuro jest dość głośne i nie bez wpływu na to są urządzenia, na jakich w nim się pracuje. Natężenie dźwięku z pewnością spadnie, gdy wykorzystać laptopy Toshiba Satellite Pro C50. Najbardziej wrażliwi na hałas mogą zabrać laptopa do domu, ponieważ on sam na pewno nie przeszkadza w pracy.

Komentowanie zabronione.

Silnik: Wordpress - Theme autorstwa N.Design Studio. Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj